Brainway Gotu kola cps.60

199 Kč s DPH
  • Obj. č.8594044982405
  • Dostupnostskladem

Udržuje zdravé srdce, cévy a žíly.

- +

Gotu Kola - Centella asiatica - je kultovní bylinou mistrů jógy i jiných orientálních umění, má více jak tisíciletou pověst omlazujícího přípravku.

Výtažek z nadzemní části centella asiatica (hindsky gotu kola). Rostlina je průkazně nejstarší léčivou bylinou v dějinách lidstva. působí cestou periferního nervstva na zvýšenou obnovu krevních vlásečnic a cévních stěn což má za následek zvýšení pevnosti cév, lepší prokrvení i distribuci živin do okrajových tkání.

Gotu Kola pomáhá vyrovnávat kardiovaskulární funkce, přispívá k ochraně srdce a k udržení žilního oběhu, jeho periferním oběhu, a tím i cirkulaci krve v končetinách. Je přínosem k ulehčení při menstruačním cyklu. Blahodárně působí na zdraví žaludku a zažívacího ústrojí a k rychlé regeneraci tkání.

Kdy Gotu Kola pomáhá: podporuje mentální zdraví, regeneruje tkáně, udržuje zdravé srdce, cévy a žíly, příznivě ovlivňuje žaludek a zažívání, pomáhá při pocitu "těžkých nohou", podílí se i na podpoře duševního zdraví a zachování zejména poznávacích funkcí mozku.

Složení v 1 kapsli: 200 mg výtažek z rostliny Pupečník asijský (Gotu kola, Centella asiatica)

Přídatné látky: želatinová kapsle

Dávkování:

Užívejte 1 kapsle denně po jídle. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Balení: 60 kapslí - dávka na 2 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Přípravek není určen osobám do 20 let a těhotným nebo kojícím ženám. Přípravek je žádoucí užívat dlouhodobě. U přecitlivělých osob může užívání vyvolat vyrážku, která však zmizí při snížení dávky nebo ukončení užívání. K výskytu vyrážky častěji dochází při užívání vyšších dávek nebo při současném užívání vitaminu C. Země původu Indie.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace