Alavis Enzymoterapie-Curenzym pro psy a kočky 80cps

639 Kč s DPH
  • Obj. č.2549914
  • Dostupnostskladem
  • EAN2147483647

Enzymatický veterinární přípravek obsahující speciálně vybranou směs rostlinných enzymů určený pro podporu hojení tkání a pro posílení imunity

- +

Alavis Curenzym Enzymoterapie je 100% rostlinný veterinární přípravek obsahující speciálně vybranou směs rostlinných enzymů. Výrobek je určen pro podporu hojení tkání a pro posílení imunity zejména po úrazech a operacích a pro podporu při léčbě antibiotiky a při léčbě nádorů.

Obsažené enzymy potlačují projevy zánětu, zmenšují otoky i otoky mízních cév, ovlivňují některé imunologické děje v organismu a působí podpůrně při léčbě nádorových onemocnění apod.

Dávkování a způsob užití

Kapsle užívejte u malých plemen psů a kočky od 1 do 5 kg - 1 kapsle, 1 x denně. Malá plemena psů od 5 do 15 kg - 1 kapsle, 2 x denně. Střední plemena psů od 15 do 30 kg - 2 kapsle, 2 x denně. Velká plemena psů od 30 do 45 kg - 3 kapsle, 2 x denně. Obří plemena psů od 45 kg a více - 4 kapsle, 2 x denně.

Kapsle je možné rozdělat a obsah smíchat s malým množstvím krmiva. Přípravek podávejte minimálně 30 minut před podáním stravy.
Délka užívání kapslí závisí na indikaci.
Pokud si nejste užíváním jisti, poraďte se s veterinářem.

Složení

Výrobek v jedné kapsli obsahuje: Bromelain - 150 mg, Papain - 150 mg, Peptidáza - 25 mg, Pankreatin Analog 4× - 100 mg, Proteáza - 25 mg, Rutin - 50 mg, Triglyceridy - 3 mg.

Kontraindikace

Výrobek není vhodné užívat při přecitlivění na jakoukoli složku přípravku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace