Bonella krém pro prevenci proti striím 100g

109 Kč s DPH
  • Obj. č.8594975140233
  • Dostupnostskladem
  • VýrobceSILVITA s.r.o.
  • EAN2147483647

Krém proti striím.

- +

Krém je účinnou prevencí vzniku tzv. pajizévek (strií). Ke vzniku pajizévek dochází při velké změně objemu kůže, tedy především v těhotenství, ale i při rychlém zhubnutí nebo naopak ztloustnutí. Pajizévky se objevují nejčastěji na břiše, bocích, stehnech a prsou.

Příčinou vzniku je narušení hlubokých vrstev kůže. Důsledkem toho se na kůži objeví červenofialové jizvičky, které se později změní na stříbřitošedé. Jsou pak sice méně nápadné, ale nedají se již nijak odstranit. Proto je nutné vzniku těchto pajizévek předcházet. Kyselina hyaluronová, která je ve výrobku obsažena, působí regulačně na tvorbu kolagenu a brzdí tak jeho hromadění do podoby pajizévek.

Účinné látky

Účinnými složkami krému Bonella jsou kyselina hyaluronová a elastin, které v kůži podporují tvorbu nových buněk a regulují tvorbu vaziva. Elastin zvyšuje pružnost pokožky a zabraňuje jejímu popraskání, kyselina hyaluronová navíc brzdí hromadění kolagenu a tím zamezuje tvorbě jizvy. Dále obsahuje vitamín E, který působí v kůži jako antioxidant, tzn. vychytává volné radikály a brání překotnému zrání kolagenu (tvorbě pajizévek) a panthenol, který hydratuje kůži, má hojivé a zklidňující účinky. Krém částečně eliminuje vliv UV záření.

Balení 100ml

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace