Barnys Triple Blend EXTRA SILNÝ 700g

1 249 Kč s DPH
  • Obj. č.2016000109
  • Dostupnostna dotaz
  • VýrobceBARNYS
  • EAN621629902348

Nejsilnější chondroprotektivní přípravek na klouby všech dob (doplněk stravy)

- +

Barny´s TRIPLE blend Extra silný je ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Jedná se o pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní), což zaručuje pořádnou dávku kloubní výživy pro vaše klouby!

 
Přípravek je obsahuje MSM, které je důležitou výživovou látkou při stavbě pojivých tkání, Glukosamin sulfát, jenž je přirozenou součástí kloubní chrupavky. Dále obsahuje Kolagen typ I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss vhodný pro šlachy a vazy, a Kolagen typ II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss, který je také přirozenou součástí kloubní chrupavky.
 
Barny´s je přírodní přípravek bez přidaných látek.
 

Prozkoumejte i další sortiment značky Barnys.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 odměrku denně rozmíchanou ve sklenici vody a dochuťte citrónovou šťávou. Další možností užívání je rozmíchat jednu odměrku v ochuceném jogurtu. Balení obsahuje 700 g - dávka na 5 měsíců.

Složení

Složení: MSM (methylsulfonylmethan), glukosaminsulfát 2KCl (z korýšů), chondroitinsulfát, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss (z ryb), vitamin C, kolagen I. typu Collys (z ryb).

Obsah aktivních látek v denní dávce (1 odměrka - 4,5 g): MSM (methylsulfonylmethan): 1958 mg,  Glukosaminsulfát: 1565 mg,  Chondroitinsulfát: 652 mg,  Kolagen typ II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss: 22,5 mg, Kolagen typ I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss: 15 mg,  Vitamin C (kyselina L-askorbová, 24 % RHP): 19,3 mg,  RHP - referenční hodnota příjmu.

Kontraindikace

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.